| bocascity a întrebat:

Cine imi prezinta si mie capitolul 4 la Maitreyi de Mircea Eliade va rog? astazi am nevoie...

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Allan se muta in casa lui Sen, iar familia acestuia se poarta foarte grijuliu cu el. Acesta are ocazia sa o cunoasca mai bine pe Maitreyi si pe sora ei, Chabu si afla mai mult despre obiceiurile indiene.

| Vizitiul a răspuns:

Crezi ca daca stai intins pe canapea iti face cineva temele? Te inseli, eu am vrut doar sa -ti dau un impuls, puteai sa dezvolti, dar e mai usor sa stai comod. Pentru tine faci ceea ce faci, nu pentru mine, astept stupidulwinking.

| bocascity explică:

Da ma. dar vreau mai detaliat.trebuie sa prezint capitolul de exemplu:se muta in casa. vb cu aia. face aia.se bate cu aia.despre ce vb cu aia.detaliile

| bocascity explică:

Da, dar vreau povestirea capitolului

| bocascity explică:

Nu e faza de asta.eu il am facut. dar nu e chiar dezvoltat... poate ma ajuta cineva. si inca ceva prezentare=povestire nu? p. s nu e deloc stupid raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste carteastraight face