| zerozero a întrebat:

Cine imi recomanda niste filme bune de comedie si/sau aventura? Pot fi si mai vechi, dar nici chiar de prin anii 80. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme-aventuri,comedie/cu-robin-williams-667/

Eu am ceva cu Robin Williams:), e printre actorii mei preferati. Filmele lui imi plac cel mai mult.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai ca filme de comedie incearca american pie ...sunt 7 filme si le poti downloada de pe www.filmeregale.com, ca aventura shrek forever. harry potter toate!, avatar, alice in wonderland. etc le iei tot de pe www.filmeregale.com, cel putin harry potter and the half blood prince l-am tras si eu si se vede belea :D. bafta;)

| zerozero explică:

@Aero - Si mie imi plac filmele cu Robin Williams, multumesc pentru recomandare.
@apache - Am vazut toata seria "American Pie", iar filme de aventura prefer ceva de genu "Cast away" sau "The New World", dar altele, pentru ca pe astea le-am vazut. Multumesc!

| SeRcOoLbOy a răspuns:

UP, "vrei sa te insori cu mine", o noapte la muzeu etc