| vlad93fcv a întrebat:

Cine imi recomanda si mie niste FPS-uri (First-Person-Shooters) mai bune pentru un pc cu procesor single de 2.66 GHz?

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cand zici fps imi vin in minte: Quake si CS - cele mai populare probabil, Doom, Wolfenstein, Serious Sam, Unreal, Halflife, Battlefield, Medal of Honor, Hidden and Dangerous, Deus Ex, Delta Force, System Shock, plus ce am citit si mai sus, alegi si tu versiunea care te coafeaza la grafica & resurse. Astea le stiu de pe vremea cand ma jucam.

| m4them4tic a răspuns:

ARMA-armed assault
Call of duty-modern warfare(COD4)
Far Cry
F.E.A.R
Medal of Honor: Pacific Assault
unele din jocurile ce ruleaza pe un procesor de 2, 66.Despre celelalte componente nu ai spus nimic asa ca nu sunt sigur ca vor rula toate, dar merita sa incerci.

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente