| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Cine imi spune cel mai frumos sms pe care pot sal trimit iubitului meu la ora 00 de Florii(in cheama Florin)funda pentru cel mai frumos sms. poate fi si compus de voi. funda

Răspuns Câştigător
| Rubbiii a răspuns:

Eu zic ca nu trebuie ceva super special trebuie chiar sa ii doresti u acel lucru sa urezi sa ii spui ceva din inima. ce simti tu ..conteaza mult mai mult decat orice opezie sau citat dp net. Evident, adaugand la sfarist un " Te Iubesc! ". Te pup.

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Pe mine tot Florin Ma cheama zi si tu LMA nu conteaza important e ca tii minte.

| ღAnonimღ a răspuns:

Mersi ca mi-ai amintit k e ziua colegului meu! spune-i k e floarea ta unica si nu uita sa-i reamintesti ca-l iubestihappy
eu zic sa scrii din suflet.happy

| ir3al a răspuns:

O bomboana ii spune unei ciocolate : -doamne ce dulci suntem! si ciocolata raspunde:Noi dulci? stai sa vezi baiatul care citeste acest mesaj:X:X:X este cel mai dulce mesaj eu l-am trimis iubitului meu si a fost incantatlove struckbafta si la multi ani!

| kmarianak a răspuns:

Surse de inspiratie
http://www.universdecopil.ro/......lorii.html
http://interferente.ro/Mesaje-sms-urari-si-felicitari-de-Florii.html
Viata mea e plina de iubire si daruire sufleteasca de cand te am langa mine! La Multi Ani!