| Levya a întrebat:

Cine imi spune in chineza, germana, franceza si italiana numele meu?
E Maria Alexandra... fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Stiu ca la Alexandra in chineza se zice EIKO si in celelalte 3 limbi cred ca e tot Alexandra. Nu stiu daca chinezii au vreo Marie happy

8 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Chineza : 玛丽亚 亚历山德拉
Germana : Maria Alexandra
Franceza : Maria Alexandra
Italiana : Maria Alexandra

In mare parte sunt acelasi, nu sunt litere diferite in chineza, japoneza, coreana.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Vaca grasa. Este in limba mea.

| giorgyana99 a răspuns:

Pai cam tot asa numai ca difera accentul...cauta pe google translate si dai pe Listen e un buton pe care arata o boxa

| kolcov a răspuns:

Chineza - Ai Meng sau 亚历山德拉玛丽亚
Franceza, germana si italiana se scrie la fel nu se modifica.

| Bteen a răspuns:

Exact la fel. E nume romanesc, scris in certificat de nastere, nu se schimba in nicio limba.

| f1r3TiG3R a răspuns:

La fel numele nu se schimba indifernt de limba nici macar in japoneza si chineza si orice limba vrei tu iti garantez eu asta si raporteaza-i pa astia care fac misto serios te pup mult hai aici http://xat.com/Galaxi_Media sa mai vb

| DomnulSarma a răspuns:

Vaca grasa verginica!

| alex9109 a răspuns:

Daca te numeai Maria Ioana, toate natiile iti spuneau ganja.