| Aicilef a întrebat:

Cine imi spune sh mie cum i s-a parut filmul avatar? pareritonguetongue!

Răspuns Câştigător
| Maia a răspuns:

Chh. L-am vazut si mi s-a parut de-a dreptul plictisitor! Am auzit ca au fost cazuri de suicid de la el o. O, oare cum e posibil?! Anyway, filmul a costat foarte mult, peste 2oo milioane de dolari numai pentru efecte speciale insa tot degeaba!

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mie chiar mi-a placut! da ma gandeam ca in viitor oamneii o sa aiba niste arme mai avansate! in realitate nu cred ca puteau fii invinsi cu arcuri si sageti big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa si asa...

| Farcas a răspuns:

Mie una nu mi l-a placut in mod special.Pentru cei care prefera Sf-urile e tare, dar in rest...
na ma rog.gusturile nu se discuta.

| darrio2007 a răspuns:

Acceptabil.

| evoke a răspuns:

Mie una nu mi la placutstraight face
Ii aiurea rau de totstraight face N'am intzeles nimic din elstraight face

| costyn162 a răspuns:

Desi am intalnit multe opinii negative despre acest film eu l-am vazut si mi s-a parut o capodopera, mult mai frumos decat au spus, s-a ridicat la nivelul asteptarilor, si sa nu mai vorbim despre mesaj carea fost foarte realist. O realitate contemporana transpusa intr-un film total fictiv. Genial.

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Sa sti ca nu e prost... e dragut

| axelmatei a răspuns:

Destul de interesant ...grafica buna sunetu la fel dar povestea in sine este putin cam obisnuita ca in majoritatea filmelor este vorba despre un nou venit care porneste de la ideea ca el lucreaza sub acoperire si la sfarsit ajunge sa simta ceva pentru in cazul nostru acei extraterestri si lupta pentru el...cam clasica povestea atata tot

| Anonim13265464 a răspuns:

Destel de bun

| AdeeXd a răspuns:

Adevarat ca efectele au fost uimitoare de premiu Oscar da filmul in sine e urat. Cel putin mie nu imi place!

| SuperGirl8 a răspuns:

Sincer thinking mie una, nu mi-a placut.Adica sincer.Atatia bani investiti si pe degeaba.Doar pentru efectele alea care totusi, n'au fost bune de nimic thinking Bn, faza e ca e si Sf' si no, gusturile nu se discuta. Dar din toate sf'urile mi s-a parut cel mai aiurea.No,asta e parerea mea.Fiecare cu a lui'big grin Pupăă:*

Răspuns utilizator avertizat
| asd a răspuns:

Eu l-am vazut la timisoara 3d si mi-a placut foarte mult iar cei care nu lau inteles inseamna ca nu au fost atenti.
1.The Lord Of The Rings(toate 3)
2.Harry Potter(toate 6)
3. Avatar

| valy13horror a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult realist si povestea e frumoasa ce sa mai spun de grafica care e incredibil de frumoasa nemaipomenita pot spune. am auzit unele opinii care sunt negative pentru film si chiar ca unii au intrat in depresii dar mie mi-a schimbatperspectiva in viata filmul asta si in bine nu in rau ca la unii. pe scurt eu cred ca filmul asta isi merita toti banii care au fost cheltuiti pentru filmarea lui.