| flavius619 a întrebat:

Care e filmul mai melancolic titanit sau avatar? dau funda la cel care spune adevarul?!

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Titanic, e mai tragic, iti rupe inima cand vezi copilasi inecati, mult mai bun fata de avatar care e cred ca mai mult de jumatate de film facut pe calculator.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sin a răspuns:

Pentru mine Titanic. A fost inspirat dintr-un caz real pe cand Avatar e fictiune pura.

| cryna a răspuns:

Titanicul dupa parerea mea... titanic are un sambure e adevar in schimb avatarul e sf

| Duudy a răspuns:

Titanic pentru ca e inspirat din pafe realabig grin, dar si Avatar m-a impresionat happy

| Elena1234456 a răspuns:

Titanic clar happy. E cea mai emotionanta poveste.

| AnaEindragostita a răspuns:

Titanic e mai melanconic dupa ce l-am vazut ma uitam pe geam sa nu vina apa peste noi rolling on the floor)) funta

| biank98 a răspuns:

Titanic straight facestraight face

| coco_9516 a răspuns:

Parerea mea este ca Titanic este un film melancolic, in schimb avatar este un sf, funda?

| Roslyn a răspuns:

Depinde... poate ambele au cate putin, cred ca totusi, titanic

| denutzyyyyk a răspuns:

Dupa parerea mea Titanicul este cel mai marfa film. nu pot sa spun de filmul avatar ca e mai frumos pentru ca stiu multe persoane care s-au omorat dupa ce l-a vazut...acum fiecare dupa preferinte