| AlExAnDrA_6055 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum sa te distrezi intr-o zi foarte plicticoasa?

Răspuns Câştigător
| chocolate3755 a răspuns:

Fa niste lucruri manuale, mie imi place foarte mult, intilnestete cu prietenele tale la cineva acasa si facetiva parul machiativa reciproc, discutati despre baietii draguti pe care ii stiti etc.

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Te uiti la niste comedii.

| Ana213 a răspuns:

Tot ce ai nevoie e numarul meu big grin laughing

| macgyver a răspuns:

Iesi cu prietenelke la o barfa despre baieti... o sa vezi ca e f amuzant.cum e imbracat ala, ia uite ce adidasi are celalat etc. Incearca macar inainte sa zici nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IN CASA:asculti muzica, te uiti la un film, citesti o carte, stai pe TPU, vorbeste la telefon, compune poezii, canta, fa miscare, joaca-te cu animalutul de casa(daca ai)...
AFARA:iesi in parc cu prietenele, cu rolele/bicicleta, ...nu mai stiuhappy

| abubusd a răspuns:

Iesi undeva cu prietenele sau cu prietenul, asc muzica, te uitzi la tv, dansezi (ai putea sa te inscrii la o scoala de street dance...acolo sigur o sa iti faci prieteni si, cu siguranta, vei avea cu cine sa iesi cand te plictisesti). Important e sa faci ce-ti place! Succes!

| alex7211 a răspuns:

Stai pe net si joaca metin2rohappyhappyhappy ca mine