| dajhnsfaouafs a întrebat:

Cine imi spune si mie de ce cand fac abdomene ma dor genunchii? pe partea din spate cand tin picioarele drepte si fac abdomene ma dor picioarele... ce pot face sa nu ma mai doara? si am 13 ani daca e nevoie big grin

2 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Pai ti se intind muschii de la picioare.dar ai sa te obisnuiesti cu timpul,cel mai bine ar fi ca inainte sa faci o intindere a muschilor stand in picioare, cu ele putin departate iar mainile dule la varfurile picioarelor, dar tine picioarele drepte...asta pentru 30 de secunde.te va durea dar in catea zile te vei obisnui.asa se intampla cand nu prea faci sporthappy

| dajhnsfaouafs explică:

Eu fac fotbal de 4 ani... si nu mi sa mai intamplat asta pana acum.E prima oara