| MrsBrunetzyka a întrebat:

Cine imi spuneee ceeel mai repedeee un cuvant frumos, primeste cel mai reepeeedeee funda!

Răspuns Câştigător
| βÚβÚ a răspuns:

Dragoste :]

6 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Un cuvant frumos, funda? rolling on the floor

| eueu1212 a răspuns:

Familia .dragostea...cariera scuze ca sunt mai multe ddar nu ma pot abtinelaughing te pup pa-pa

| UnicornsAreLove a răspuns:

Iubire! Pace!

| Georgel26 a răspuns:

Cuvintele frumoase consider ca sunt cele care ne reprezinta oe noi ca oameni si care ne diferentiaza de celelalte vietuitoare de pe pamanat.Acestea sunt cuvinte ca: dragsote, prietenie, iubire, etc.
S-ar putea sa te intereseze pagina asta : http://www.jurnalul.ro/......29994.html

| enamel a răspuns:

PRietenie si dragoste in acelasi timpbig grin

| Tud0r a răspuns:

Dupa un anumit timp,
omul invata sa perceapa diferenta
subtila intre a sustine o mana
si a inlantui un suflet,
si invata ca amorul nu inseamna a te culca cu cineva
si ca a avea pe cineva alaturi nu e sinonim cu starea de siguranta,
si asa, omul incepe sa invete...
ca saruturile nu sunt contracte
si cadourile nu sunt promisiuni,
si asa omul incepe sa-si accepte caderile cu capul sus si ochii larg deschisi,
si invata sa-si construiasca toate drumurile
bazate in astazi si acum,
pentru ca terenul lui ' maine '
este prea nesigur pentru a face planuri...
si viitorul are mai mereu o multime de variante care se opresc insa la jumatatea drumului.