| JustMeAlexandra a întrebat:

De ce vrem atat de mult sa fim observati?! Cu ce ne ajuta?
Cel mai bun raspus primeste funda! Repedeee!

4 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Parerea mea e ca daca vrei sa fii obersvat/a e ca sa atragi atentia cuiva caruia nu ai curaj sa i spui ceva,

apoi mai e lipsa de incredere in sine care te face sa vrei sa fii obervat.

o persoana puternica nu vrea sa se faca obervata si o face fara sa vrea

| sappy a răspuns:

Pentru a ne minti singuri si a ne crede mai normali, dar problemele tot acolo raman, ele sunt doar ignorate!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu vreau sa fu observat. imi place sa imi vad de treaba mea si sa o fac bine

| plusilike a răspuns:

Dupa parerea mea noi vrem sa fim observati fiindca oamenii sa creada ca noi suntem fiinte mari si pentru a primi cit mai multe complimente.ne ajuta asta cu faptul ca noi mai avem o sansa in sufletul nostru.