| Nexxo a întrebat:

Cine imi zice si mie un joc frumos pentru telefon(rezolutia sa fie de 240x320, ori 240x400, ori 400x240)? Dau funditahappy

1 răspuns:
| meyou a răspuns:

California gold rush, brain tester 2, abracadaball, tower bloxx, chocolate shop frenzy, rollercoaster rush, snake revolution, bubble town 2. Sunt foarte frumoase, alege-l pe care iti place mai mult. Ca sa le descarci scrii la google numele jocului dorit si rezolutia pentru care il vrei. :*