| PrOx a întrebat:

Cine joaca City Bus Simulator, poate sa imi spuna si mie de ce cand ajung intr-o statie nu se urca nici un om... pur si simplu ajung acolo, parchez si nimeni nu se urca! de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal eu am jucat jocul dar iti pun ce trebuie sa faci am facut un test ca sa il ridic pe un om in scaun cu rotile si trebuie sa lasi autobuzul pe3 o aparte apasand ca si trebuie sa ti se aprinda un stop dupa aia iesi din autobuz te duci in spate si incerci pe rand numpadurile

4 răspunsuri:
| denysuzuca a răspuns:

Pai nu am jucat jocul acela dar cred ca este ceva gresit! poate trebuie sa faci ceva inainte sa se urce pasageri! cel putin asa cred! sper sa iti fie de folos mesajul meu! :-)

| ALEX9bye a răspuns:

Nu stiu, nici eu cum sa modific firma si nu am nici cea mai vaga idee.

| mihai13_7681 a răspuns:

Iti raspund destul de tarziu dar nu conteaza asta.ca la orice autobuz trebuie sa schimbi firma(adica aia de sus unde scrie numarul).in acest joc daca il lasi pe "not in service" nu va urca nimeni.tu trebuie sa il pui pe "grand central terminal" daca vrei sa mergi la UN sau "circle line" si "javis center" cand te intorci.ar fi tare sa iei si versiunea 1.3.0 are super masini

| ALEX9bye a răspuns (pentru mihai13_7681):

Dar cum schib firma