| xdpicolino9495 a întrebat:

Cine joaca metin2 pe private sa imi spuna si mie unde pica strategie de contraatac(pamflet) si de la ce level

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pica v3 si v4happy. Apoi... unde pica.depinde de metinhappy. sa iti dau un exemplu pe mt2 mondial mi-a picat la 127 in v4 in ultima camera.
Bafta wave

| DuT2UxDMETIN2 a răspuns:

Sall si eu Joc Mondial vesi ca panfletul pica in Atlanta 2 LA Condamanati si Soldati big grin Si joaca si u Mondialmt2 e super love struckbig grin. Acesta e raspunsul BFT :d