| ღImolaღ a întrebat:

Cine joaca poker online?happy Si daca jucati, ati castigat vreodata?(bani reali)big grin

Răspuns Câştigător
| SpAnIoLuQ a răspuns:

Eu joc mai in fiecare zi. Daca nu te-ai apucat de el inca, nu te apuca! ca este un viciu mic, care asteapta clipa sa bagi bani in el si iti distrugi viata! Mai bine joaca alte jocuri. si nu pe bani reali, creeaza o mare dependenta cand joci pe bani. Sper ca ti-am fost de folos. happy

5 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Joc in fiecare zi

| edy132 a răspuns:

Poker online am jucat si in realitate este distractiv te sfatuiesc sa nu bagi bani reali pentru un joc online.Nu am castigat bani reali din poker-online niciodatabig grin.

| rakebackace a răspuns:

Eu joc de 2 ani. Nu il consider viciu. Pentru mine este si o sursa importanta de venit. Chiar as juca mai rar daca as fi mai bogat.

In principiu, daca mergi pe ideea ca este un joc matematic si profitul il calculezi pe an si nu in fiecare secunda atunci poate ai sanse sa si castigi.

Sa iti raspund la intrebare, in primul an am iesit pe 0.sau poate 50$ in fine, anul asta nu am facut mare treaba da am reusit sa scot 6000 dolari, ceea ce pentru mine este bine ca am cu ce sa incep 2011.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se castiga bani. chiar foate multi
http://bit.ly/fMGzU9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se castiga mai mult decat crezi. www.banidepoker.ro