| laura3 a întrebat:

Cine joaca Zoo Paradise de pe facebook? E super! Vi`l recomand. Daca joaca cineva... Ce level aveti? Si. puteti sa`mi dati si mie numele vostru de la facebook ca sa va pot adauga ca si vecini la Zoo Paradise?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Carl a răspuns:

Eu(hai cu funda)

7 răspunsuri:
| Roxss a răspuns:

Eu joc Zoo World.
Si e destul de bun.
Sau mai joc si barn buddy.
Recomand barn buddy.puppy dog eyes

| Carl a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicia bercan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doni matteo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc. numele meu pe facebook e :plimba ursul. si vreau sa vad la tine cum se amenajeaza un parca

| vasy_8839 a răspuns:

Nu joc, dar as vrea sa incerc...astept sfaturi de la tine...multumesc anticipat!

| andrea_6371 a răspuns:

Salut ma numesc peterfi andrea si eu joc zoo paradise! sunt la nivelul 50