| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un driver de miomap v3 cu toate hartile europei incluse si eventual sa-l instalez in telefon? Detin un telefon miomap A501 gps, pda phone. Am avut instalat miomap v3 in el dar s-a blocat cardul ce continea miomap si am cumparat altul nou care bineinteles este gol. Ce pot face pentru a instala din nou miomap in telefon? bineinteles alta varianta decat cea de a merge la magazin si a cumpara driverene lecesare

2 răspunsuri:
| vlad91 a răspuns:

Incearca pe softpedia google --> softpedia si intri acolo pe forum iti faci cont si dai la cautare baietii de acolo se pricep chiar bine la asa ceva si te vor ajuta pe mine m-au ajutat cu o problema asemanatoare spor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poza casei mele imi puteti arata va rog frumos?