| MariaEllena a întrebat:

Nu-mi citeste cardul de la telefon? mi-am instalat recent windows XP. oare trebuie sa instalez vreun driver?
Pe telefon imi zice ca nu se pot gasi programe software pe Pc si ca trebuie sa instalez Sistem pack 3 si nu mai stiu ce.
Ajuta-tima! ce trebuie sa fac?

9 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Service pack 3 pentru xp si vreun framework. lasa-mi un mail sau id si vorbim.

| MariaEllena explică (pentru gelu1970):

Buna. Mi'ai putea da linkul cu service pack 3 pentru xp ca sa'l downloadez?

| gelu1970 a răspuns (pentru MariaEllena):

Http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24 ca sa descarci din Microsoft trebuie sa ai licenta de xp valida. ai validat xp? daca nu stii instaleaza team viewer si ti-l validez. si nu mai fii atat de sceptica. nu esti prima care are probleme cu calculatorul.

| MariaEllena explică (pentru gelu1970):

Am descarcat team viewer si l-am instalat..si zice ceva de id si partener.ce trebuie sa fac?

| gelu1970 a răspuns (pentru MariaEllena):

Scrie id si pass

| gelu1970 a răspuns (pentru MariaEllena):

Vad ca tot sceptica esti. vorbim ceva mai tarziu. trebuie sa ies. o sa intru iarasi. daca nu...lasa-mi un mesaj privat cu id-ul tau si te contactez mai pe seara.

| gelu1970 a răspuns (pentru MariaEllena):

Mai esti pe aici?

| MariaEllena explică (pentru gelu1970):

Am descarcat de aici Http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24 si nu mergee! Nu stiu ce sa fac. Tot nu'mi citeste calculatorul cardul de la telefon si daca il pun fara card tot nu'mi apare nimic. Si am incercat si cu alt telefon si alt card ..si mi-l citea dar daca deschideam folder-ul unde aveam muzica sau pozele nu-mi aparea nimic.

| gelu1970 a răspuns (pentru MariaEllena):

Instaleaza team viewer ca sa pot sa vad daca iti lipsesc drivere sau alte actualizar din xp. imi pare rau, dar cum altcumva sa pot sa iti zic ceva?