| madalinacris a întrebat:

Cine ma poate ajuta dau funda vreau si eu o analiza a produsului din lemn ca de exemplu un dulap. Trebuie sa imi spuneti despre :Utilizare, Materiala, Alcatuire, Forma, si cam atat va rog dau funda.

1 răspuns:
| DanNy19 a răspuns:

Scaun 789
Este un scaun din lemn de fag curbat, stil Thonet, foarte usor 3, 5 kg dar foarte rezistent la trafic intens.
Finisaj : lacuri poliuretanice, culoare nuc. Sunt scaune destinate ca mobilier pentru bar, bistro, restaurant, cafenele, cofetarii, pub-uri. Dimensiuni gabarit : latime400, adancime470, hsezut/Htotal 450/760mm

Întrebări recente