| elenuhscumpik a întrebat:

Cine ma poate ajuta la un costum de vrajitoare? dau funda laughing

3 răspunsuri:
| NoName2105 a răspuns:

Pai...te machiezi cu mult negru,cu tus,rimel, iti faci obrajii rosii, ochii si buzele mov iti iei o rochie neagra cu dantela daca ai si cizme lungi negre si o palarie de vrajitoare.aa si niste cercei luungi si urati (babesti)hee hee
sper ca te-am ajutat :*
ce scumpic e avatarul! love struck

| Yasmine1999 a răspuns:

Faby are dreptate...Dar deseneazate si pe fata daca te duci la,, Halloween,, o sati stea beton laughing FUNDA?

| later a răspuns:

Este foarte usor!
Iti cumperi o peruca neagra,de preferat pana la umeri,un fular negru cu gri (sau invers),sau doar gri (de preferat mai inchis),iti pui niste cizme de culoare mai inchisa,si marea bomba,cu care vei face pe toti sa rada pana la lacrimi(la mine a merslaughing): Iti iei un tricou negru mare,sa-ti ajunga pana mai jos nitel de brau (fara sa'l largesti tu), iti iei niste bermude/pantaloni scurti, si t'i tragi in sus in asa fel incat tricoul sa acopere cracii.In final trebuie sa arati cu picoarele goale,si tricoul mai jos de brau, crede-ma, functioneaza rolling on the floor