| irina13 a întrebat:

Cum imi pot face acasa un costum de vrajitoare?:d

15 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Fusta lunga neagra, bluza lalaie neagra, par tapat, machiaj negru la ochi, matura si palarie. Pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| albastrel a răspuns:

Pai... ia o fusta lunga de la mami, matusica, bunicuta... de preferat neagra! O bluzica tot de la mami, palarioara o poti face dintr-un carton (tai un rotund din carton, il lipeste in forma de con si apoi tai partea de jos a palarioarei. Lipesti un material peste carton si gata palaria!) Daca vrei sa fii un pic sexi in loc de bluzica de la mami iei o bluzica de la tine o legi sa aiba buricelul aer, un decolteu micut sau mai mare si gata! Mai arunci si o vesta pe tine si esti perfectahee hee

| Ofiintă a răspuns:

Alege un costum de pe net, cumperi materialul si o duci la croitorie adica printezi imaginea si matura o inchiriezi.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am o fustita neagra cu colturi, o bluzica neagra imi cumpar, palaria. Vreau si eu sa aflu.
Sau las ca mami stie sa faca si-mi face ea!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia o fusta lunga de la mama ta neagra, palaria o poti face dintr-un carton si pui un material pe ea.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti lua o rochie sau material naegru, il tai si iti pui si o palarie si o matura si gatabig grinhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara material si du-te la croitor sa ti-l faca.

Alte răspunsuri
| B.A. a răspuns:

Http://www.tare.ro/......-halloween
Incearca aici pe mine m-a ajutat!

| xxx_3187 a răspuns:

Cu mana sau cu masina de cusut

Alte răspunsuri