| Laura927 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o idee de costum de Halloween,ceva mai inventiv(dracusori, vrajitoare exclus sunt plictisitoare).
Cel mai inventiv raspuns primeste super Funda!

Răspuns Câştigător
| Michiko a răspuns:

Eu zic sa te imbraci ca o papusa si sa te machiezi cv de genu : http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Laura927 explică (pentru Michiko):

Sigur sunt ft frumoase ideile pe care le-ai trimis, dar tu crezi ca eu am sa pot desena asa ceva, eu cred ca trebuie sa ai mult talent pentru asa ceva:/, a specificat a fost densenat de make-up artistul X...crying
Oricum multumesc de raspuns am sa incerc sa ma desenezhappy

4 răspunsuri:
| DarkAngelz a răspuns:

Incearca sexy femie sperietoare cu cutit sangerand(fusta scurta)
Sau daca esti baiat(ma indoiesc) incearca clown sperietor al mortii
PS asta e primul raspuns la care n-am PS prea bunwinking

| Laura927 explică (pentru DarkAngelz):

Un baiat nu are un pantof la poza de profil si nu intreaba cum sa se costumeze de Halloweenlaughing sunt fata!

| DarkAngelz a răspuns (pentru Laura927):

Am specificat IN PARANTEZA ca ma indoiesc