| jojo_6251 a întrebat:

Cine ma poate lamuri si pe mine de ce la unele persoane dupa stardoll apare acel diamant si cum as putea sa il obtinhappy.

mersilove struck daca aveti cont puteti lasa numele vostru dupa stardoll. daca doritihappy

Răspuns Câştigător
| LoliTa_7237 a răspuns:

Buna,
este total gresit ce au spus fetele.Deci trebuie sa fi Superstardoll o luna si este un club pe nume STARDOLL ROYALTY dai join in this club doar daca esti superstar timp de o lunawinking
si voilabig grin
fundita?
PS. a si poti superstar si la 0 puncte atata timp cat platesti prin telefon 2 euro sau cu cardulwinking

4 răspunsuri:
| iulia9_2604 a răspuns:

Pentruca au castigat la ceva un concurs convergirl sau miss... etc sper ca am fost de ajutor a da si pentru a participa la anumite concursuri ai nevoie de un cont superstar! popp!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le apare stea pentru ca sunt staruri pe stardoll
poti fi si tu star cu cat avansezi in joc

| RMayer a răspuns:

Primele trei fete au un raspuns gresit.ca sa fii diamant (roiality)trebuie sa fii fost ss timp de un an. dupa accea stardoll-ul iti va trimite un mesaj in care iti va scrie daca v sa intri in clubul roiality. daca intri iti apare diamantul.apr ma numy lovestarraluka

| annia_9465 a răspuns:

Are dreptate DjLegGo, numai ca trebuie sa fii superstar timp de un an nu timp de o luna ca sa poti intra in clubul Stardoll Royality si sa obtii diamantul...