| soph999 a întrebat:

cine are cont pe stardoll si ma poate lamuri si pe mine? am niste intrebari.cine ma poate ajuta sa imi dea un mesajbig grin
mersi si sper ca nu va suparati! bye byekiss

11 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Cu ce sa te lamurim, da-mi un mesaj privat si iti pot spune eu...

| Madutza_9991 a răspuns:

Eu am

| Madutza_9991 a răspuns:

Zic ca am destula experienta pe StarDoll.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te pot ajuta am 2 ani de stardol nu sunt experta. dar ma descurc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare treaba numai ca nici eu nu am cont tresa imi fac pupici paaaaaaaa

| Dizzy a răspuns:

Te pot ajuta eubig grin

| glitt3r a răspuns:

Te pot ajuta. Username-ul meu pe stardoll e brigi_brigitte. Mai vb acolo!

| tzushk a răspuns:

Buna! Eu am ajutat o fetita din vecini sa isi faca si daca vrei pot te ajut cu placere si pe tine :*

| emmypunk a răspuns:

Am euhappy sper ca te pot ajutabig grin