| Youkillme a întrebat:

Cine mai tine minte de un desen animat,mergea pe minimax, este vorba de un batrin si pisica sa care vorbest si e imbracata in niste sorti verzi si o bereta tot verde,se ocupau cu gradinaritul, spuneti-mi va rog cum se numea, iar dacal gasiti online si mai bine... funda cea mare!

Răspuns Câştigător
| Valenttina a răspuns:

Buna! Desenele copilariei imi revin si acum in minte.Au umplut copilaria mea, si mi-au facut-o fericita.Insa acum daca ne uitam pe minimax....sunt doar desene aiurea de la care nu prea ai ce invata.Desenul la care te referi tu se numeste Pettson si findus, era desenul meu preferat! kiss

| Youkillme explică (pentru Valenttina):

Sunt perfect de acord cu tine nu poti sami spui unde pot sal urmaresc online sau sa-l downloadez te rog!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat