| melisssa1521 a întrebat:

Cine-mi poate da mai multe poze rare cu Dove Cameron? Dau funda celui mai bun raspuns! big grin :*

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Roliii a răspuns:

Mergi pe google=>in dreapta sus unde scrie web (pe google) dai pe imagini=>scrie acolo ce cauti

| melisssa1521 explică (pentru Roliii):

Stiu unde por scrie ce caut.Dar nu gasesc, eu am zis ca poate imi da-de-ati si voi niste poze rare.

| ℵøℵαмε7655 a răspuns:

Google.com

| Mikiadi a răspuns:

Gasesti postere si tot felul de informatii in revista BRAVO GIRL care o are si pe coperta (prima poza de pe randul 3 din galerie): http://www.lirc.ro/reviste-romanesti-pentru-adolescenti-2014/