| Popioana12 a întrebat:

Cine poate sa imi faca cont cont conquiztador da

Răspuns Câştigător
| Zapkitu a răspuns:

Nume:pspmaster11
parola:andrei81

5 răspunsuri:
| FulgerMQ a răspuns:

Trebuie sa intri pe www.conquiztador.ro si acolo trebuie sa-ti faci cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intri pe www.conquiztador.ro si acolo trebuie sa-ti faci cont, nu poate sa-ti faca altcineva deoarece necesita adresa ta de email, deci bagi adresa de email userul (numele cu care vrei sa joci ) si parola, apoi intri pe email si iti da o parola, Bafta :)

| Popioana12 explică (pentru anonim_4396):

Mersi de raspuns am deja cred ca 10 conturi numai ca nu am primit nici un email cu date in spam oricum mersi mult

| Acadeaua12345 a răspuns:

Poti sa iei contul meu ca eu nu ma mai joc. Id:alexu7zza Parola:kec998

| Popioana12 explică (pentru Acadeaua12345):

Mersi mult e singurul cont ce merge regret ca am dat funda nu am vazut raspunsul tau