| alexsker a întrebat:

Cine se mai joaca LoL? (League of Legends)... Daca nu ai cont si vrei sa te apuci http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4e14ee4d927ba434127357

3 răspunsuri:
| Simonicaaaaaaa a răspuns:

Eu sunt pe EUNE ...lvl 30 aproape 800 win-uri si ma cheama AmyDarkHeart daca vrei sa ma bagiwinking

| craioveanu90 a răspuns:

Si cum ii jocul/vreau o scurta descriere, adica se merita?

| TooSexy a răspuns:

Joc eu dar pe serverul Nord America...Am level 26 nu ma mai apuc pe Europa ca sunt numai nooobi... Daca vrei da-mi add boysmary50 te astept daca vrei sa joci pe NordAmerica