| VictorSebastian a întrebat:

Cine se uita pe programul, Tvr1, la Jumong?

8 răspunsuri:
| XxSweetDreamxX a răspuns:

Eu! Imi place tare mult, dar sti ce mai imi mai place? sa-mi dai o fundita micuta.

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Da eu ma uit.Ma uit la toate serialele coreene.Le aodr.Cred ca sunt o absesie pentru mine.Pacat de la anul' nu o sa mai vad ca ma duc la liceu si o sa vin seara la 9crying. Oricum vezi ca dupa Jumong o sa fie Regatul Vanturilor.Un fel de continuare. Daca vrei detalii lasa mesaj pe privat si iti spun fara nicio problema.winking

| Buburuzzza a răspuns:

IUbesc acest episod! Mai ales de Jumong :X...te rog imi dai fundita>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu eu eu eu eu love strucklove strucklove struck

| Mali_3462 a răspuns:

Si eu. E genial, nu am cuvinte.:X:X:X

| Bia01 a răspuns:

Iubesc serialul Jumong :X

| Cata_8193 a răspuns:

Suntem multi care ne uitam. dintre care si eu.e frumushel serialul:Xhappy.mi-a placut faza de aseara cu armuralaughing

| Forgivenn a răspuns:

Eu...imi place serialul!
fundita?