| ssmilexD a întrebat:

Cine stie cat costa accelaratu'din Brasov pana in Sibiu happy?

Răspuns Câştigător
| emmasweet a răspuns:

Www.mersultrenurilor.ro
Costul biletului variază. Depinde dacă vrei să achiziţionezi biletul la preţul său întreg sau cu diferitele reduceri în vigoare.
De exemplu, un bilet întreg la clasa a doua cu rezervare loc costă 38.6 RON.
Cel mai bine acesezi site-ul pe care l-am menţionat mai sus, scrii ruta şi apoi când îţi vor apărea trenurile vezi coloana din stânga unde este secţiunea "Preţ" din dreptul trenului accelerat marcat cu litera "A" într-un fundal albastru.

1 răspuns:
| AxelBv a răspuns:

Intra pe www.infofer.ro si verifica acolo