| roberta_3262 a întrebat:

Cine stie ce sunt "Pullip"?hee hee Are cineva asa ceva? Eu stiu ce inseamna. vreau sa vad daca stiti. fundita cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| chicka a răspuns:

Am si eu asa ceva. E o papusa cu pistrui, parul tuns scurt pana pe la umeri si intarse capetele, picioare si maini si abdomen subtiri.Asa e a meahappy. Fundita?

10 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Ceva la plural si cu "p" la capat rolling on the floor

| oanna_7222 a răspuns:

Niste papusele foarte bizare thinking

| Diiiiiia a răspuns:

Pai stiu ca este un fel de papusa de Haloweenthinking

| Incarcare a răspuns:

E o papusa produsa in coreea si prima data comercializata japoniei! In Romania nu se gasesc din pacate` dar eu o am pe Melissa! O papusa foarte frumoasa! Am comandat-o de pe PullipStyle! Dar din pcatae din nou aceste papusi sunt scumpe!

| roberta_3262 explică:

Eu v-am intrebat daca stiti nu sa-mi dati link-urilaughing)

| laalaa a răspuns:

O papusaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste papusele, nu?
mi se par super dragute.
cred ca voi cauta sa ii fac cadou cateva surorii melehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu ce e o Pullip... O papusa produsa in Coreea. Are cineva asa ceva? Nu vindeti? imi doresc foarte tare una!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu
este o papusa care a aparut nu demult in franta

| Fleinadco a răspuns:

Asta sa fie: http://pullip.net? :-/