| Vögeln a întrebat:

Cine stie cel mai tare status gen: Ti se par fitoasa? e problema ta:*ti se par frumoasa? n-am nevoie sa imi spui stiu deja! sunt independenta? pentru ca imi permit si-mi place
fundita!:-D

4 răspunsuri:
| AngieT a răspuns:

Chiar adolescentii din ziua de azi vor doar sa copieze si sa sara in evidenta cu cel mai mare pret? Sper ca mai citesc si alte domnisoare si sa va bagati mintile in cap. Independenta? oare de ce cred ca esti toata in subordonarea parintilor? frumoasa e posibil la fel si fitoasa... Mai potoliti-va cu messengerul si hi5-ul sau ce mai aveti voi si folositi TPU.ro intr-un mod inteligent!

| SecretWish a răspuns:

Offf doamne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fitoasze in lume in cteva
Si printre ele ma numar eu:p:p

Întrebări recente