| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor.Am o problema daca pot sa o numesc asa.Fostul meu prieten acum o luna dadea semne sa ma placa.Eu incepusem sa tin din nou la el vazand toate lucrurile astea pana cand in ziua in care mi-a spui "Ma bucur ca nu esti fitoasa si am ramas prieteni.Si sper sa ramanem cei mai buni prieteni" Am ramas socata de acest lucru si am zis ca acum asta e ramanem prieteni si atat chiar daca tineam la el.Acum 2 zile mi"a dat mesaj sa vin la o cladire la care lucreaza prietenul lui si l-a vizitat( acea cladire era exact langa casa mea) Eu m`am dus pe gard siam inceput sa vorbesc cu el.Era dragut amuzantlove struck. Se uita numai la minelove struck.Pe mess mi-a zis ca ar fi vrut sa sara gardu si sa ma pupelove struck eu nu am stiu cum sa reactonez am pus doar " love struck". Ieri aveam la status:"Daca iubesti o persoana nu mai te chinui sa eu spui...doar arata-i si va fi perfectlove struck" Si el a zis ca ii place foarte tare statusul mheulove struck... Ce sa inteleg eu din astastraight face Ma iubeste sau nu? S`a razgandit? Raspuns si motivatie please. Funditssa raspunsul care ma face sa inteleg cel mai bine!:*:*

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Doar el stie ce vrea, ce se ascunde in inima lui.
E derutant pentru ca spune ceva si face altceva. Insa, daca a zis ca vrea sa ramaneti prieteni, eu zic sa nu iti faci mari sperante, sa nu fi apoi dezamagita.
Sper sa vb si sa te lamureasca el, sa iti zica ce vrea. Ai grija sa nu fi tu ranita dupa aceea.
Bafta!happy

2 răspunsuri:
| LinNaA a răspuns:

Eu cred ca da! nu s-ar comporta atit de bine cu tine daca nu ar tine la tine! Cred ca cel mai bine ar fi sa astepti sa mearga lucrurile de la sine! Daca ai s vezi k nu merge asa incepe sa faci tu primul pas! succese! astept funda!tonguetongue

| Lexiiii a răspuns:

Sau s-ar putea sa isi bata joc.In sensul ca el nu mai simte nimic si ii place sa vada cat de mult poti sa mori dupa el.
Sau inca tine la tine dar nu stie cum sa iti spuna.Eu zic ca ar fi bine sa vb cu el cat mai clar. Pana nu devine mai grav si tot tu ajungi cea ranita.Cel mai bine vorbeste cu el.