| Panda13 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste porecle...si ca sa va ajut am sa va descriu persona: este foarte fitoasa... tupeista, egoista, orgolioasa, laudaroasa, este desteapta[in general], frumoasalaughing(cum puteam sa uit)inganfata, incapatanata si independenta! Stiu ca poate e greu, dar sa stiti ca eu chiar asa sunttonguetongue

4 răspunsuri:
| marioneta1991 a răspuns:

Vrei sa iti pui singura o porecla? cam ciudat...dat iti spun eu una

| marioneta1991 a răspuns:

Asta mica,ochi de vultur,sexi si rea,iepuroaica, leoaica, tigroaica,

| Panda13 explică (pentru marioneta1991):

Mersi...mai astept sa vad cine mai zice:p

| marioneta1991 a răspuns:

Deea, Deyu, Dede, Andreutza, Andreush, Andre ( Numele Andreea)

Ella, Elly (e nume de elefant >.< nu'mi place ), Lela, Lena, Layla (eram obsedata de Kaleido star ) (Numele Elena )

Morcoava - imi zicea verisoara mea, si cand s-a mutat la scoala la mine si a inceput sa ma strige pe acolo asa

Jokekid - fac pe toata lumea sa rada mereu

Mata - imi plac pisicile si mama mi-a spus asa

Ciucurel - la sport am jampieri cu ciucuri si profu' a inceput sa-mi spuna asa

TitanicGuy-pentru ca, Dupa ce m-am uitat de cateva ori la titanic, vreo 2 luni am fost obsedata de istoria lui.

Acadeala- pentru ca imi plac acadele cu visine/cirese si tata, ca sa ma enerveze imi spune asa )

CrazyNeuron- pentru ca nu exista ora de biologie sa nu fac pe nebuna si profa de bio a inceput sa-mi zica asa

Aeriana- pentru ca sunt mereu cu capul in nori title="ah /> si niciodata nu stiu ce se intampla

Cam atat...deocamdata...daca mai fac rost de vreo porecla v-o spun