| ninutza_1138 a întrebat:

Cine stie cele mai bune site-uri cu muzica de calitate în afara de youtube.com?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Trilulilu

| raducu a răspuns:

Placerea a fost a mea :).
Dar iti zic un trick, in caz ca nu stii.
La Grooveshark, dupa ce introduci in casuta un artist preferat sau o trupa, iti apare lista cu toate melodiile lor. Dupa ce dai Play this track, o sa-ti apara jos melodia care i'ai dat play.Asa,ca sa-ti arate artisti sau melodii asemanatoare, trebuie doar sa apesi pe butonul Radio, care ii in partea dreapta.Si o sa primesti recomandari de fiecare data :).
A, sau daca doresti, poti sa incerci si www.last.fm (doar ca aici o sa-ti mearga o perioada si dupa aia iti cere bani).
Bafta!

| St3fa a răspuns:

# trilulilu.ro
# youtube.com
# 220.ro
# antena3.ro
# libertatea.ro
# tare.ro