| Razvy197 a întrebat:

Cine stie codul de la counter strike 1.6? si care e? daca codul merge o sa declar raspuns castigator.

Răspuns Câştigător
| VladDu a răspuns:

Numa de aaaaaaaaaaaa pune big grin

7 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Nu ca vreau neaparat sa fie rasp meu castigator, dar daca imi dai un mail la adresa mea o sa iti trimit pack-ul de coduriwinking

| AllenTJ a răspuns:

Bah baiatule, lasa codurile, daca vrei sa faci ceva jaoca fara, si in primul rand lasa cs du-te si iesi cu o tipa in oras. Respect!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah lasa kodurile ca si eu am jucat cu ele si m-am dezvatat ca toti adminii imi dadeau ban si ***. lasa kopile joka fara ele ca o sa te saturi sa primesti ban pe fiecare server! PLT!

| ripr a răspuns:

Subliniez faptul ca trebuie sa fie A(mare)
asta daca te referi la cd-key.
daca te referi la cheat-uri, sterge-ti contul TPU, te rog

| 1234_3316 a răspuns:

Apasa pe shift si pe A pina cind se conplecteaza toate casutele