| 9999999999 a întrebat:

Cine stie cu adevarat despre esmeralda ghicitoare de unde afla id de unde afla adresa de domiciliu si de ce nu lasa un nr de contact... daca cineva stie despre dansa ca este adevarat ce spune

Răspuns Câştigător
| roby23 a răspuns:

Cum sa fie adevarat? tu iti dai seama ce zici? pai daca ar fi adevarat nu s ar duce toata lumea la ea sa intrebe numerele de la 6 din 49 si multe altele?

1 răspuns:
| loveyouschatz a răspuns:

Eu zic sa incerci la biserica, sunt foarte multi preoti care te vor ajuta. daca ai nevoie de niste detalii lasa-mi un mesaj