| izuka_2844 a întrebat:

Cine stie cum as putea sa pornesc gta san andreas am primit un sidi de la o colega si l-am instalat dar cand vreau sa ma joc zice ca sidiul nu e bun aveti ceva idei sau de unde as putea sa mi-l cumpar si cu catdau funda!

2 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Zice ca nu e bun sau ca Wrong cd? Tre sa copiezi crack si sa dai paste unde ai instalat jocu. Daca nu ai PM si iti gasesc unu sa iti trimit.

| Iulianpatrascuiulimihai a răspuns:

Treb sa copiezi crakul baga sidiul si dai clic stanga pe el dai open cauta fisierul crak si dai dublu clic pe el acolo gasesti crakul dai clic stanga pe el dai copy si apoi paste unde ai instalat jocul., funda