| alex1343 a întrebat:

Pe 8 septembrie este ziua unei prietene,care este si colega cu mine si pe care o si plac, dar nu stiu ce as putea sa ii iau ca sa o impresionez... vreau sa fie ceva special pentru ea! Aveti ceva idei?

5 răspunsuri:
| carmmnen a răspuns:

Cu o bijuterie ( un colier sau o bratara)si niste flori o vei impresiona sigur!winking

| Delicacy a răspuns:

Sarut-o.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Parerea mea e sa ii cumperi un buchet de 3 sau 5 trandafiri rosii, pentru ca florile obligatoriu trebuie sa insoteasca cadoul la o aniversare/onomastica, mai ales cand sarbatorita e de sex feminin, iar trandafirii sunt preferatii tuturor fetelor si baiatul care ni-i ofera automat creste in ochii nostri. Ai putea sa-i cumperi o bjuterie draguta din argint, nu de tinichea, spre exemplu un lantisor sau o bratara sua un set cu ambele, daca iti permiti. O alta idee buna ar fi sa-i iei o trusa de machiaj completa, daca stii ca ii place sa se machieze. Poti sa-i iei si un parfum fin, eventual vorbeset cu cea mai buna prietena a ei si afla care este parfumul ei preferat si cumpara-i-l pe acesta. Un CD cu muzica preferata, o carte buna daca este pasionata de lectura pe a carei prima pagina sa-i scrii o urare din inima sunt de asemenea idei de cadou. Orice ai alege, adauga si o cutie de bomboane fine de ciocolata in forma de inimioare, care ii vor arata afectiunea ta pentru dansa. Petrecere placuta si La multi ani colegei tale!

| alex1343 explică (pentru Euletitia):

Multumesc tuturor!

| LastMimzy a răspuns:

Daca e tipul fetei linistite, cumpara un trandafir rosu, sigur o va impresiona si isi va da seama ca o placi, daca e tot timpul aranjata cumpara-i o trusa de farduri(dar nu dinaceea cu 5 lei pentru ca isi va da seama ). Bafta! sper sa te placa si ea!