| MariusBM26 a întrebat:

Cine stie cum pui poza la semnatura pe 4Metin?

Răspuns Câştigător
| LarisaStanciuu a răspuns:

Prima data intri la Panoul uitilizatorului apoi dai la profil, si ''modificare semnatura'' incarci poza de aici http://imgur.com/ si dupa copiezi codul asta de la poza si il pui la semnatura BBCode (message boards & forums)

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Intri in cont, editare profil, Edit signature. Si pui acolo poza sau text.

| MariusBM26 explică (pentru Trynda):

Ma refer daca stii de unde gasesc unele ca trebuie o anumita marime

| Trynda a răspuns (pentru MariusBM26):

Cauti pe google si dai la cautare avansata sub ala de search. Scrie acolo Dimensiuni. Si pui dimensiunea dorita.

| MariusBM26 explică (pentru Trynda):

Ok incerc daca merge ai funda Mersi