| adelin232 a întrebat:

Cine stie cum se foloseste cheat engine 5.3? va rog (pentru metin)

27 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexStoica98 a răspuns:

E legal hacku

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dai first scan si gata:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe youtubetongue da mai bun ii 5. 5 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu sa imi bag un hec pentru yang (la metin2), si daca ma puteti ajuta dati-mi un buzz pe ID urmator:constantinbican@yahoo.com.Ma cheama Aex, astept sa vorbim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAMI mie Hackul si iti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu habar n-amlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu cum se foloseste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu Uita-te pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fmm de hacker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu damil sa il download si iti zic cum tr sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cu, dar da-mi plz c... e... 5. 3 si iti zic cum sasukedamian1 id meu
bagama da-mi saitu plz si iti zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca poti pentru ca exista multe anti-hack si am auzit ca nu merg nici un si apropo hack de yang sau de experienta sau mai stiu eu ce nu exista, existau inainte de viteza de miscare si viteza de atac.mult norocwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai pe google si scrii cheat engine. 5. 3 si il iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma deci da-mi add bestboy121 si vb acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hack de yang nu exista, dar attack speed si speed existabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma ajuta sa-mi dea si mie un hack de trade sau yang ii dau un cont de lvl 48 pe pegasus are 3kk si solzi +9 argint +9 etc (vlad_zapata08 dati add)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagamias alup ca eu am descarcat o groaza de hackruri si degeaba bag sa am la viteza mare ca toto nu merge te rog daca tu ai avut hackul elitepvppers zi-mi cum dracu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se foloseste cheat engine 5. 6. 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
dar pebtru barn buddy va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cum intru in metin deschi cheat engine si imi da eraore cida ma detectat ca am hack shiel in d,... ma rog ma ajuta cine va va rog

| MrMaloneSV a răspuns:

Eu va intreb e legal?

| Marian_Albertin_1994 a răspuns:

Uite aici tutorial e un video
link : dowload last version
http://www.fileshare.ro/e30096926

| Mtfk_Mădă_1996 a răspuns:

Dati-mi si mie un like de la chat engine 6.1