| djspicedem a întrebat:

Cum se foloseste "cheat engine 5.5"? am auzit ca merge pentru IMVU. Va rog sa ma ajutati:*:*:*

dau funda la cel mai bun rasp:*

Răspuns Câştigător
| vladutdobos a răspuns:

Deschizi Imvu cu facebook cu Internet Explorer, Deschizi Cheat Engine 5.5, apesi iconita cu calculatorul care isi schimba imaginea din partea stanga de sus.Iti apare o fereastra care se numeste Process List. Apesi butonul Window list si cauti Internet Explorer cu imvu.Selectezi randul unde iti apare IMVU cu Internet Explorer,apoi dai OPEN.Unde scrie Value scrii cati bani ai,apoi apesi butonul New Scan.Te duci pe Facebook cumperi ceva, apoi scrii la value cati bani mai ai, dupa ce ai cumparat ceva. Apesi butonul Next Scan. Dupa aceia o sa-ti apara un randulet in partea stanga.Dai dublu click pe el si o sa se duca in partea de jos a programului.Jos,unde scire banii pe care ii mai ai dai dublu click si o sa-ti apara o fereastra Value cu o suma de bani.Stergi suma de acolo si introduci suma pe care o doresti.Vezi sa nu fie prea mult ca altfel o sa-ti dea error.Sa nu inchizi fereastra cand cumperi ceva(dupa ai mai multi bani)