| Andreya_6690 a întrebat:

Cine stie cum se fura de la vecinii care au caine?(barn buddy)

11 răspunsuri:
| Buttercup30 a răspuns:

Astepti sa nu mai aiba mancare, sau mai e alta metoda...laughing

| MeGhosta a răspuns:

Asteapta sa ramana cainii fara mancare big grin funda?batting eyelashes love struck

| vyol3ta a răspuns:

Cand nu are de mancare cainele nu iti face nimic.
Spor la joc!

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Pai il poti mitui sa zicem ca azi e 1 si muti pe ziua 2
si se poate fura cand nu are mancare

| Charger a răspuns:

Mituiesti cainele

| 4ndreea a răspuns:

Pai e o smecherie pe care o folosesc si eu: muti data la pc...de ex azi suntem in 31 august tu pui 1 septembrie si gata.acum poti fura. fundita?:X

| razvan_1141 a răspuns:

Simplu pui in mancare otrava si ii dai cainelui rolling on the floor si ai scapat de el dupa aia te duci sa furi obiectul care il doresti

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

Astepti sa li se faca recolta apoi schimbi data de la pc cu o zi inainte [daca azi suntem in 5 tu o schimbi in 6]happy

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il bati si spune-i:'ce faci si cand nu se uita furi culturile.love strucklove strucklove struck: fundalaughing

| Catalina_8352 a răspuns:

Te duci cu o bucata de salam la ei!

| klaus_2821 a răspuns:

Ca sa furi de la cainele cu mancare iti setezi data de la pc cu o zi inainte:faci asa
te duci la vecinu vezi ce e copt setezi data furi, setezi data la loc si treci la urmatoru vecin

ca sa furati de la cei care au casa pe plantatie faceti in felul urmator intrati in ferma celui celui care urmati sa l furati click dreapta si la Quality selectati Low, dai 2 clicuri pe poza lui dupa aia dati iarasi click dreapta pe ferma lui si Quality si dati Hight