| Biir a întrebat:

Cum fac la barn buddy(hi5) ca vecinii care imi fura din recolte sa fie muscati de caine?

Răspuns Câştigător
| WhiteProud95 a răspuns:

1. trebuie sa ai caine
2. cainele nu trebuie sa aiba farfuria goala niciodata deoarece daca e goala el nu e activ si vecinii pot fura
3. bafta
4. fundita happy
5. cred ca ti-am fost de folos

1 răspuns:
| Diddy_5492 a răspuns:

Pai cumara-ti caine! costa 1000 si cand nu mai are mancare dai clik pe castronul unde mananca si ii cumperi din nou mancare(adica cand dai clik i se umple din nou castronul)te asigur ca asa toate recoltele tale vor fi protejate!

funda?