| AndreiP98 a întrebat:

Cine stie cum se instaleaza Liga 1 Burger pentru Fifa 07? Dau funda pentru un raspuns care merge.

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Pai dai inainte pana iti apare sa selectezi folderul unde ai instalat fifa dupa aia astepti sa se termine instalarea si dupa aceea o sa-ti apara o chestie verde pe care scrie build apesi si astepti din nou sa se incarce dupa ce s-a terminat te poti juca cu orice echipa din liga 1 liga 2 si liga3 (sunt echipele din 2006-2007)