| emaalexandra97 a întrebat:

Cine stie cum se sterg desenele facute cu pix pe coperti?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Daca coperta este lucioasa, neabsorbanta incearca cu alcool ( dar atentie, culoarea copertii se poate deteriora daca este de proasta calitate ).

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca te mananca ce sa iti fac?

| AlerimxD a răspuns:

Cu pastă corectoare. O găseşti la orice librărie şi costă 2-3 lei! Doar că va rămâne o dâră albă în locul unde ai desenele, dar nimeni nu va ştii ce ai acoperit.
Xoxo.

| deadea23 a răspuns:

Cu radiera? laughing

| fanporsche a răspuns:

Iti cumperi alta coperta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coperti-coperti., dar ce fel de coperti? exista coperti confectionate din mai multe tipuri de materiale: piele(nat., artificiala), material plastic (vinilin), carton panzat (cu pergamoid) sau nepanzat (poros ori lucios), si altele.