| カルメン a întrebat:

Cine stie de unde pot downloada jocul acela asemanator cu vrei sa fi miliardar?big grin dar in romanabig grin (mi se pare ca asa se si numestebig grin) fundita:*happy

3 răspunsuri:
| dddddadada a răspuns:

In romana?! nu cred ca exista vreun joc in romana dar bafatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un asemenea joc dar majoritatea antivirusilor il vad ca VIRUS.(nu dau nici un link deoarece nu vreau sa zica ceilalti ca am dat o adresa de unde se descarca un virus)
(cu toate ca eu zic ca nu e virus ci doar o alarma falsa.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www, milinfde68.uinh.bom