| ovidelu33 a întrebat:

Cine stie jocul farmerama si are hack la el nu vreau moca dau ceva in schimb+fundita deci cine vrea reply la intrebare va rog am nevoie pentru mamudele sau gologani.

10 răspunsuri:
| DeEa_8231 a răspuns:

Nu exista asa cevalaughingFunda?puppy dog eyes

| andrei_9573 a răspuns:

Nu exista! jocul este pe bigpoint bigpoint este cineva sa zicem creatorul el ne anunta cand apare ceva nou dar pe forum si sa stii a si zis ca nu exista hack

| ovidelu33 explică:

Serios cauta si vezi ca exista cine am ajuta va rog frumos care nu stiti nu mai postati aiurea.

| ovidelu33 explică:

Stie cineva va rog mult

| ovidelu33 explică:

Cine ma ajuta cu un hack va rog mult de tot?

| vasy1997 a răspuns:

Am si eu hackuri da nu stiu sigur pentru ce windows sunt am hack farmerama v5.0 porneste da zice ceva de netframework eror si la v1.2 la fel si la cheat engine ii prea dificil

| Andreiii_7910 a răspuns:

Am eu hack de farmerama pentru gologani, mamudele si stelute id meu andrei.nita71 funda!

| GaBiTzU001 a răspuns:

Am eu hack id-u meu e iacobgabriel78 til dau gratis big grin

| floryn_4117 a răspuns:

Daca gaseste careva va rog dati-mil si mie pe ID add florynstanciu98@yahoo.com