| georgiana_5779 a întrebat:

Cine stie jocul it girl dupa facebook? cui i place? vreti o prietena?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Eu joc it girl

30 răspunsuri:
| DianaDidi95 a răspuns:

Salut, eu ma joc pe jocul ala, imi place ff tare, imi lasi id tau pls, sa vb.adica sa-mi dai numele tau de facebook, ca nu am nici o prietena in it girl:d

| Poison0fL0v3 a răspuns:

Da. il stiu si nu, nu imi place, il iubesc! :X :X love struck love struck :X love struck

| LaviniaPisi a răspuns:

Si eu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu
da vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stupid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi iau un iubit in it girl?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il stiu ii super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu al joc zilnic e tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Georiana, stiu jocul 'It Girl"eu ma joc zilnic si ma gindeam daca vrei s avorbim pe face book despre joc.Ma numesc Anastasia Oncioaie adauga-ma daca vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuzati-ma, dar cine poate sa imi zica cum faci ca sa vorbesti? Va rog vreau si eu sa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey si eu joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc it girl dar nu m-ai imi apare jocul si nu stiu ce sa fac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult! da! zi-mi contul si te voi adauga ca prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.imi place jocul itgirl. Si il stiu. Eu vreau o prietena adevarata ca tine.
Unde stai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te imbraci de nivele mari si primesti bani si jumate din steluta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te imbraci de nivele mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc it girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu eu eu si eu joc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu. e tare, dar nu stiu cum sa pun pariuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il stiu...nu prea mi se incarda da imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc da-mi contul tau.Scrie sunt georgiana pe pagina de la it girl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma joc si da vreau prietena pentru ca am nevoie de prieteni ca sa pot sa am prieten pe it girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele meu de facebook e gaby luvglambert... vreau multi prieteni la it girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il stiu mie imi place la nebunie :*

| 1234567890_7534 a răspuns:

Vreau si eu.mai e valabil?

| SweetHeartGirl_1570 a răspuns:

Si eu joc it girl si da vreau o prietenahappy

| DidY_8183 a răspuns:

Eu eu joclove struck...
numele meu e Didi BHa

| kosmy_9618 a răspuns:

Il stiu, imi place, dar am nevoie de o prietena neaparat...cine vrea sa fie prietena cu mine pe it girl.bagati ID-ul meu in lista de mass si mai vb-im.ID-ul meu este kosmy_4ever