| lucyshefutzu a întrebat:

Cine stie la jocul street racing syndicate cum deblochez masinile pe care nu ma lasa sa le iau

2 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Caua pe net trainer street racing syndicate si downloadeazal, il deschizi apoi deschizi si jocu si pe acolo la trainer trebuie sa fie o optiune de deblocarea masinilor
Succes

| shadowbody a răspuns:

Daca vrei sa joci corect fara trainere sau cheats intra in arcade mode parca asa era ca eu am jucat jocul acum mult timp, si castiga cursele